Архів новин

Біжи, Лесик, біжи! - САП направила до ГПУ постанову про зняття недоторканності з депутата Довгого

21 червня, 01:20 • Суспільство

Голова САП Н. Холодницький направив подання на зняття недоторканності з позафракційного народного депутата Олеся Довгого на підпис генеральному прокурору України Ю. Луценку. Довгого підозрюють у незаконному виділенні ділянок у Києві.

СБУ викрила "конверт", через який виводили бюджетні кошти, виділені на відновлення Донбасу

20 червня, 22:40 • Економіка

Діяльність конвертаційного центру, що окрім надання послуг зі штучного формування податкового кредиту з ПДВ, спеціалізувався на виведенні у «тінь» бюджетних коштів, виділених на відновлення об’єктів інфраструктури Донбасу, припинила на Полтавщині.

Кабмін заборонив брати капеланами священників УПЦ МП

20 червня, 20:11 • Суспільство

Командуючий Національною гвардією генерал-лейтенант Юрій Аллеров заявив, що до його підрозділів не беруть капеланами представників Української православної церкви Московського патріархату

Депутатам ще не показали законопроект щодо реінтеграції Донбасу, - нардеп (ВІДЕО)

20 червня, 19:15 • Політика

Депутати фракції «Батьківщина» заявляють, що досі не знайомі із текстом чи основними положеннями законопроекту щодо реінтеграції Донбасу, який розробляє Адміністрація Президента України.

Іван Крулько: Для підвищення довіри до банків, треба звільнити Гонтареву (ВІДЕО)

20 червня, 18:50 • Політика

Якщо ми дійсно хочемо підвищувати довіру до банківського сектору, то перше, що треба зробити, це звільнити Гонтареву і притягнути її до відповідальності за те, що були обвалені 80 банків України.

Єдиний статус окупованих територій і жодної амністії бойовикам – головні умови інтеграції Донбасу, - нардеп (ВІДЕО)

20 червня, 18:34 • Політика

Законодавчі ініціативи щодо так званої інтеграції Донбасу повинні містити єдиний статус для Криму і так званих ОРДЛО як «окупованих Росією територій», і водночас запропоновані законодавчі ініціативи не повинні містити відсилок щодо амністії бойовикам.

Порошенко узурповує владу під гаслом трансформації судової гілки влади, - нардеп (ВІДЕО)

20 червня, 17:48 • Політика

Президент України Петро Порошенко під гаслами створення незалежної судової гілки влади намагається узурпувати судову систему, щоб у ручному керуванні здійснювати вплив на суддів для ухвалення необхідних рішень.