Архів новин

Люди мають відстоювати свої права, – Юлія Тимошенко

17 жовтня, 15:09 • Політика

Народ не повинен мовчати, коли порушуються його права. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

Вчені передбачили смертоносний сонячний спалах

17 жовтня, 14:20 • Політика

З високою ймовірністю подібний спалах відбудеться до кінця XXI століття, в результаті чого вийдуть з ладу орбітальні супутники, пасажири літаків отримають високі дози радіації, порушиться робота енергосистем і систем охолодження на ядерних реакторах.

Освітній закон на Раді асоціації Україна-ЄС розглянуть лише з дозволу Києва

17 жовтня, 12:35 • Політика

Питання щодо мов національних меншин у порядку денному наступної сесії Ради асоціації Україна – ЄС може з’явитися лише за узгодженням із українською владою, наголошує голова представництва України при ЄС Микола Точицький.

ГПУ відреагувала на захоплення вертолітного майданчику Януковича

17 жовтня, 11:50 • Суспільство

Генеральна прокуратура відреагувала на те, що представники "Національного корпусу" взяли під свій контроль так званий вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича.

Націоналісти взяли вертолітний майданчик Януковича під свій контроль (ФОТО)

17 жовтня, 10:04 • Суспільство

Представники "Національного корпусу````", "Свободи" та "Правого сектору" заявили, що взяли будівлю вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі у Києві під свій контроль.

Суд Іспанії прийняв проти голови поліції Каталонії обмежувальні заходи

17 жовтня, 08:30 • Політика

У понеділок, 16 жовтня, суд Іспанії прийняв проти голови автономної поліції Каталонії Mossos d'Esquadra Хосепа Траперо ряд обмежувальних заходів. При цьому, він уникнув тюремного ув'язнення, якого вимагала для нього Національна прокуратура Іспанії.