Архів новин

Мер перевірив, як триває ремонт на Набережному шосе та Пішохідному мосту (ФОТО)

30 жовтня, 21:07 • Київ

За твердженням голови КМДА, столична влада робить все можливе, щоб завершити усі амбітні плани на цей рік щодо ремонту столичних доріг - їх заплановано відремонтувати 300 км.

Генпрокуратура розслідує можливе отримання колишніми очільниками Хмельниччини та Рівненщини $ 5,8 млн від ПР

30 жовтня, 18:20 • Суспільство

Слідчими департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури розслідується кримінальна виробництво за даними, виявленим в "чорної бухгалтерії" ПР.

Відсторонений іспанською владою каталонський міністр прийшов на роботу (ФОТО)

30 жовтня, 17:42 • Політика

Першим та наразі єдиними екс-міністром Каталонії, який прийшов вранці 30 жовтня на роботу, став Джозеп Рулл, відсторонений міністр Департаменту територій та сталого розвитку Каталонії.

«Більшість людей зекономили значно більше ніж тих 600 грн, які уряд їм пообіцяв», - аналітик про монетизацію субсидій (ВІДЕО)

30 жовтня, 16:56 • Економіка

Та монетизація субсидій, про яку йшла мова останні два роки, на жаль, «знову заморожена і відкладена на невизначений термін». Для населення – це буде аж третій етап, який, скоріш за все, буде через два роки і, найвірогідніше, не при цьому уряді.

"Опора" назвала ключові порушення на місцевих виборах територіальних громад (ВІДЕО)

30 жовтня, 15:10 • Суспільство

Ключовими порушеннями законодавства, які були зафіксовані під час процесу голосування 29 жовтня, стали спроби без належних підстав отримати виборчі бюлетені, а саме без пред’явлення паспорта громадянина України.

Сенатор США поділився особистими враженням про Україну

30 жовтня, 14:33 • Суспільство

Сенатор США Крис Мерфі щойно повернувся з триденної поїздки до України. Ціллю поїздки в Україну було "дізнатись більше про поточний конфлікт у Сх. Україні та про те, як США можуть підтримувати наших союзників у Сх. Європі проти все більш агресивної Росії.

Манафорт міг відмивати гроші для Януковича та його партії: розслідування ФБР

30 жовтня, 12:35 • Суспільство

Федеральна служба безпеки США вивчає грошові перекази на великі суми від офшорних компаній екс-політтехнолога "Партії регіонів" Пола Манафорта на рахунки у США. Розслідування проводиться, щоб з'ясувати, чи не відмивав Манафорт гроші для Януковича.