Архів новин

Аукціон в Баварії: 80-тонний Ленін - недорого

19 червня, 02:06 • Політика

У німецькому містечку Гундельфінген, федеральна земля Баварія, продають пам'ятники лідерам комуністичного руху - Володимиру Леніну, Йосипу Сталіну, Ернсту Тельману, Клементу Готвальду - всього 6 скульптур.

Фантастично відео: спецназівець армії США рятує дитину в Мосулі (ВІДЕО)

19 червня, 01:33 • Суспільство

Ось що означає високий рівень підготовки і бойової готовності. Боєць спецназу армії США під прикриттям солдатів Іраку рятує дитину під артилерійським обстрілом в Мосулі. Солдат - це перш за все захисник та рятівник.

НАТО готується захищати Балтію від московської орди

18 червня, 23:16 • Політика

Американські та британські війська проводять перші широкомасштабні оборонні навчання НАТО на кордоні Польщі та Литви, відпрацьовуючи сценарій, відповідно до якого Росія може спробувати відрізати країни Балтії від іншої частини західного альянсу.

Київ Прайд завершився без втрат з обох боків

18 червня, 18:30 • Суспільство

На одного з учасників Маршу рівності напали на Контрактовій площі в метро. На іншого учасника напали в районі Петрівки, повідомила представниця оргкомітету КиївПрайд Руслана Панухник, передає Громадське радіо.

Папа Франциск просив Меркель берегти довкілля

18 червня, 10:16 • Суспільство

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що Папа римський Франциск заохочував її докладати зусиль для того, щоб зберегти історичного значення Паризьку угоду про кліматичні зміни, незважаючи на вихід США з угоди.