Архів новин

Наслідки негоди в Чернівецькій області: заметені дороги та врятована маршрутка (ВІДЕО)

10 лютого, 13:29 • Суспільство

Внаслідок раптового погіршення погодних умов, посилення вітру та налипання мокрого снігу у Чернівецькій області мали випадки ускладнення проїзду на окремих ділянках дороги.

Відомі і не дуже - композиції учасників першого півфіналу відбору на Євробачення 2018 (ВІДЕО)

10 лютого, 12:02 • Культура

Нацвідбір на Євробачення-2018 стартує вже сьогодні. Перший півфінал обіцяє запеклу боротьбу за путівку у фінал. Дізнайтеся, які ж учасники виступлять у першому півфіналі Нацвідбору, послухайте їхні конкурсні пісні.

Вперед до накачаного пресу та плаского живота - нові і нестандартні способи тренування (ВІДЕО)

10 лютого, 11:01 • Спорт

Досить часто новачки у тренажерних залах беруть надмірне навантаження на зону пресу. Давайте не будемо слідувати шаблонам, а щоб привести м'язи живота в необхідну бажану форму пропрацюємо нові і нестандартні способи тренування. Зокрема, планку.

Може ще встигнете:тиждень угорських страв, забіг закоханих та "шлюб на один день" презентують Закарпаття, Київ та Вінниця (ВІДЕО)

10 лютого, 10:01 • Суспільство

Традиційний перед днем святого Валентина в Києві «Забіг закоханих», карнавальний "жирний четвер" на Закарпатті, одруження на один день - багато чим здивує нас лютий.

Відбір на Євробачення, наливка фест та Доброярмарок - Киів, Харків та Житомир запрошують (ФОТО)

10 лютого, 09:30 • Культура

Якщо ви у пошуках подарунку до Дня святого Валентина або ж просто бажаєте гарно провести час - вам на «Доброярмарок» у Житомир.Темою святкування Масляної в Харкові цього року вибрали 12 місяців, а Київ запрошує на відбір на Євробачення та ярмарки і фести

Авторські соуси та оливки - особливості киівського «хотдожнього» бізнесу

10 лютого, 09:01 • Суспільство

Як прості хот-доги наробили стільки галасу? Кетчуп і майонез замінили авторськими соусами на основі сирів дор блю і горгонзола, корейську моркву - оливками Каламата, деревними грибами і карамелізованою цибулею.

Дуже "самотня" галактика дозволила себе сфотогрувати (ФОТО)

10 лютого, 08:02 • Суспільство

Орбітальна обсерваторія "Хаббл" отримала фотографії галактики NGC 1559, розташованої на відстані 50 мільйонів світлових років від нашої планети, яка є однією з найбільш "самотніх" галактик у осяжному Всесвіті.