Архів новин

«Батьківщина» наполягатиме на врахуванні своїх поправок до пенсійної реформи

02 жовтня, 17:25 • Політика

«Батьківщина» наполягатиме на врахуванні своїх поправок до пенсійної реформи. Про це сьогодні повідомив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

Дослідники біологічного годинника отримають Нобелівську премію

02 жовтня, 16:46 • Суспільство

У Стокгольмі стартував Нобелівський тиждень, в рамках якого будуть вручені премії за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або крупний внесок в культуру або розвиток суспільства.

Експерт розповів про основну відмінність цьогорічного опалювального сезону (ВІДЕО)

02 жовтня, 16:29 • Політика

Заяви очільників уряду про те, що тариф на газ для населення не буде змінюватись, не мають під собою жодних нормативно-правових підстав. Про це під час прес-конференції сказав експерт з економічних та політичних питань Валентин Землянський.

Міноборони Польщі перевіряє наявність московських військ у Білорусі після завершення "Захід-2017"

02 жовтня, 14:52 • Політика

Міністерство оборони Польщі вирішило ретельно перевірити інформацію про те, що частина військ РФ могла залишитися на території Білорусі після завершення військових навчань Захід-2017.

«Батьківщина» вимагає терміново провести нараду щодо катастрофічної ситуації в Україні (ВІДЕО)

02 жовтня, 14:19 • Політика

«Батьківщина» вимагає терміново провести нараду за участю президента, прем’єр-міністра, керівництва парламенту та голів фракцій щодо обговорення катастрофічної ситуації в країні.

НБУ пояснив різке падіння курсу гривні

02 жовтня, 13:33 • Економіка

Національний банк України (НБУ) пояснює зниження курсу гривні у вересні 2017 року зростанням попиту енерготрейдерів на іноземну валюту. А ще у п'ятницю ті ж самі люди у НБУ пояснювали зниження курсу найіональної валюти ажіотажем, через публікації у ЗМІ.

У Німеччині вступив у дію закон проти ненависті в Іінтернеті

02 жовтня, 10:08 • Політика

У Німеччині з 1 жовтня набрав чинності закон, спрямований проти ненависті й цькування в інтернеті. Закон передбачає, що "очевидно злочинні" висловлювання мають бути видалені або заблоковані.