Що відбувається? Чим спровоковані шизофренічні заяви і безкультурні рухи «пожирателя чорнозему»? Все просто - валиться фракція Ляшка, а разом із нею надії на успішне переобрання до Ради "народного вилоносця всея України".

 

Не секрет, що він не мав свого кадрового резерву, а тому список складався з «клаптиків». Одним із таких "клаптиків" була політична сила Юрія-Богдана Шухевича. Він, якщо хтось не в курсі, є головою Української Національної Асамблеї - це така непарламентська партія, яку більшість знають як УНА-УНСО.
В дужках зауважу, що ця партія має чималу історію плідної співпраці з партією "Батьківщина" в роки протистояння Кучмі.

 

І ось тепер цей "клаптик" почав відпадати. Про це свідчать дивні слова Ляшка, які він говорив Шухевичу під час "епічного видалення з трибуни" - де він апелював до того, що він провів Юрія Романовича в парламент.
Виступ Юрія Шухевича не був "затверджений" самим Ляшком. Отже, "група Шухевича" явно зазначила, що передвиборчі домовленості або будуть невдовзі порушені, або уже порушені - через зміну політичних обставин.


Враховуючи, що і Саакашвілі розпочав формування власної політичної сили йдеться про дострокові вибори.
Безумовно, їх будуть відтягувати, як тільки можуть, але старт уже даний. Тому УНА вирішила розпочати власну гру. І Ляшко, відповідно, лишається чільної частини своєї підтримки.

А враховуючи його відверто підлабузницьку позицію, втратив він і свою власну підтримку. Чого варта тільки його блискавична зміна позиції стосовно бюджету в грудні 2015 року. Спочатку він аж вистрибував проти нього, а потім різко проголосував.
Все це дуже помітно виборцям, а отже, з фактичним демаршем Юрія Шухевича, Ляшко втрачає шанси на попадання в майбутній парламент. Єдиний спосіб тепер туди попасти - стати потрібним чинній владі. Тоді йому буде виділена виборча квота.


Що він і робить, найпростішим способом - нападаючи на Юлію Тимошенко, і вигадуючи фантастичні плани убивства Юрія Шухевича після того, як він оголосить акт про імпічмент, за наказом "московської зозулі". А також продукуючи ідіотичні подання на позбавлення громадянства Тимошенко.

 

Щодо останнього - мені було б надзвичайно цікаво, як на це відреагує ЕНП, правляча правоцентристська партія ЕС. Там і так дуже напружені обставини, а це нанесе ще й додатковий удар.
Цікаво, кому може бути вигідно, щоб в України дедалі погіршувались відносини із європейськими партнерами?

 

Ляшко, правда, про це не думає. Йому будь за що потрібен піар. Великий піар. Для того, щоб всі знали, хто в Україні найбільший борець з Тимошенко та Кремлем.


Я б вчинив так, як у відомому анекдоті про садиста і мазохіста:

Сидить садист на лавочці, відпочиває. Навколо нього стрибає мазохіст, і аж стікає слиною:
- Ну давай, побий мене, ти ж садист, тобі подобається. Побий мене, сильно.
Садист спокійно дивиться на стрибаючого і спокійно каже:
- А я не буду...

 

Вячеслав Ільченко