2017 рік уже настав у Новій Зеландії. Країна завжди одна із перших у світі зустрічає свято. У найбільшому місті країни - Окленді, тисячі людей зібрались на площі поблизу телевежі Скай Тауер. Відлік останніх 10-ти секунд старого року відбувся саме на ній. Потім небо замиготіло яскравими феєрверками.

Через дві години новий рік прийшов і до Австралії. Люди заздалегідь займали місця на оглядових майданчиках, аби поспостерігати за феєрверком в Сіднеї. У країні зараз - спекотне літо. Тож футболки, шорти і сандалі - головний дрес-код святкувань.

Читайте також: Росіяни сподіваються на швидкий кінець Путіна

Рік Вогняного Півня уже зустріли в азійських країнах. В столиці Малайзії Куала-Лумпур влаштували масштабні феєрверки. Яскравими кольорами засяяло небо і над Гонконгом, Сінгапуром, і у Тайвані. Святкують і в ізольованій Північній Кореї. А в Токіо рівно опівночі сотні людей разом випустили в небо білі повітряні кульки.

Разом з українцями келихи піднімуть - Білорусь, Греція, балтійські країни. Одними із останніх 2017-й зустрінуть Канада, США та більшість країн Латинської Америки.

Джерело