Впродовж 10-13 січня Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів - УСІ» спеціально для незрячих дітей семи і восьми років, які навчаються на інклюзивній формі в різних містах України, організовує «Різдвяну казку у Львові».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як розповіла керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка» Оксана Потимко, незрячі дітки зможуть відвідати прем'єру вистави з тифлокоментарем «Різдвяна історія». Окрім цього, спробують пограти на органі та почастуватись філіжанкою львівської кави і самостійно зробити замовлення завдяки меню шрифтом Брайля. Також - побувають на екскурсії з тифлокоментарем і «випадково» зустрінуться з святим Миколаєм та візьмуть участь у вертепі.

«Доволі насичена програма передбачає і низку несподіванок, які поки-що залишаються таємницею для дітей, і знайомство з тим, як саме створюються мультики для незрячих і як відбувається публікація книг шрифтом Брайля. Сподіваємось, таємниці та сюрпризи, які очікують дітей протягом чотирьох днів поспіль, запам'ятаються їм надовго», - зазначила Оксана Потимко, повідомляє ZIK.