Крім того, представники України на "Євробаченні", рок-гурт «O.Torvald» працюватимуть над постановкою, англійською вимовою і відвідають Амстердам.

Про це на прес-конференції у Києві розповів лідер гурту, Євген Галич.

Він нагадав, що оскільки Джамала перемогла на "Євробаченні-2016", то українська «п'ятірка» не братимуть участі у півфіналах конкурсу, а відразу виходить у фінал.

"Нам потрібно буде не тільки працювати над постановкою, вокалом, англійською і так далі. Нам ще буде потрібно працювати над промо, яке дасть можливість бути представленими достойно і країни, які будуть голосувати, дізнаються про нас заздалегідь", - зазначив музикант.

Найближчими днями запланована зустріч з декількома постановниками аби
максимально якісно, по-європейськи, представити єдиний рок-гурт.

Крім іншого хлопці візьмуть участь у вечірках-знайомствах перед основним етапом "Євробачення", де будуть учасники конкурсу, преса та букмекери.

Зокрема, в Амстердамі (одна з двох головних). Поки ж вирішується проблема британської візи, поїздка гурту до Лондона нині під питанням.

У березні «O.Torvald» планує зіграти безкоштовний концерт на знак своєї перемоги у національному відборі.

Як відомо, 62-й міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" навесні 2017 року відбудеться у Києві (9 та 11 травня - півфінали, 13 травня - фінал, - прим.) на території Міжнародного виставкового центру.