елеканал NewsOne звільнив ведучого Миколу Вересня після того, як він у прямому ефірі облив водою політолога Олександра Семченка.
Про це розповів власник каналу, народний депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв, - повідомляє Аpostrophe.

 

«Усі учасники показали себе нестриманим і погано вихованими людьми, далекими від розуміння діалогу. Менеджмент каналу прийняв рішення припинити контракт з ведучим, а гостей, які опустилися до істерики, в ефір тимчасово запрошувати не будуть», - написав він на своїй сторінці у Facebook.


3 серпня, в ефірі програми «Люди Вересня» на телеканалі NewsOne її ведучий Микола Вересень хлюпнув водою у обличчя політологу Олександру Семченку та запропонував тому залишити студію.

До цього політолог кричав і не давав задати йому питання.
Після інциденту Семченко продовжив кричати, а також обзивав ведучого нецензурними словами.  

 

 

«Я облив водою доктора політичних наук Олександра Семченка, оскільки мені треба було перервати монолог, який тривав понад 10 хвилин. Програма, яку я вів, просто була на межі зриву і зникнення з ефіру. Людина просто говорила, говорила і говорила... слова, які мені, та й багатьом українцям, не подобалися, про те, що росіяни не нападали, Крим російський, що винувата Україна, а не сепаратисти. Для того, щоб все це вгамувати я вилив воду, щоб людину заспокоїти», - пояснив пізніше свій вчинок Вересень.  

 

Відомий журналіст Віталій Портников також прокоментував ситуацію із присутністю українофоба в студії українського телеканалу: