У місті Хаапсало помер український музикант, соліст групи "Ivan Blues & Friends" Іван Денисенко під час фестивалю "Серпневий блюз".

За інформацією місцевого видання Еlu24.postimees, музикантові, сценічне ім'я якого Іван БЛЮZ, стало погано під час виступу - він закінчив співати, потім почав грати музичну перегру, під час якої Іван і впав.

 

 

На сцену вийшов конферансьє Ян Ууспильд, який запитав, чи є серед публіки лікар. Згодом він попросив помолитися за українського музиканта. Музиканта госпіталізували у лікарню Таллінна, але врятувати його не вдалося.

Іван встиг дограти сет, після чого йому стало погано. На місце викликали швидку, медики робили йому масаж серця кілька десятків хвилин. Була затримка в програмі, але фестиваль триває. Публіці все відомо, звичайно, вони бачили все, що відбувалося на сцені,
- повідомив організатор фестивалю Індрек Дітманн.

Як відомо, Іван Денисенко страждав акромегалією - це захворювання, пов'язане з порушенням функції передньої долі гіпофіза, яке супроводжується збільшенням кісток, стоп, черепа, особливо його лицьової частини.