У зоні відчуження ЧАЕС до весни наступного року над документальною стрічкою працюватиме британська кінокомпанія Living Planet Productions.

 

 

 

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження у Фейсбук.

 

Британська кінокомпанія «Living Planet Productions» 2-й рік поспіль відвідує зону відчуження, щоб відзняти ексклюзивні кадри для документальної стрічки про збереження біорізноманіття нашої планети. Знімальна група у супроводі наукових співробітників ДСП «Екоцентр» працювала протягом 5 днів.

 

 

 

За словами начальника групи радіаційно-екологічного моніторингу ДСП «Екоцентр» Дениса Вишневського, за строк зйомок вдалося засняти найхарактерніших представників місцевої фауни ,серед яких козулі, зайці, лисиця, рись, лось, зграя вовків, єнотовидна собака та благородний олень.

 

 

 

Зйомки «Living Planet Productions» в Чорнобильській зоні триватимуть до весни наступного року. Документальна стрічка вийде на телеекрани Британії у 2019 році і складатиметься з 8 серій. Він познайомить глядачів із відродженням дикої природи, зокрема екосистем лісу, в умовах відсутності впливу людини.