Завдяки відсоткам за наданими Греції кредитами та купівлі державних облігацій Греції Німеччина отримала прибуток на рівні 1,34 мільярда євро.

Про це у середу, 12 липня, повідомляє німецьке видання Süddeutsche Zeitung, цитуючи відповідь міністерства фінансів ФРН на запит представників депутатської фракції партії "Зелені" у Бундестазі.

 

Так, надані Греції кредити за лінією німецького державного банку KfW принесли прибуток у вигляді відсотків на рівні 393 мільйони євро. А частка прибутку, який був отриманий Німеччиною з 2015 року в рамках програми Європейського центрального банку з викупу грецьких облігацій, склала 952 мільйони євро.

 

Нагадаємо, минулого тижня рада директорів Європейського стабілізаційного механізму (ESM) схвалила виділення Греції третього траншу кредиту загальною сумою у 8,5 мільярда євро. З урахуванням схваленого 7 липня траншу загальна сума кредитів, виділених Греції в рамках третьої програми допомоги обсягом 86 мільярдів євро, досягне 39,4 мільярда євро. Загалом в рамках всіх програм підтримки європейські фонди ESM і EFSF надали Греції 181,2 мільярда євро, що робить їх найбільшими кредиторами країни.