На українців чекає чергове подорожчання сигарет. Відповідно до вимог Євросоюзу Мінфін і народні депутати підготували ініціативи, що передбачають подальше збільшення податкового навантаження на тютюнові компанії. У разі реалізації ініціатив ціна за пачку цигарок може зрости на понад 3-5 гривень у короткостроковій перспективі. Упродовж наступних років ціна може збільшитися в 3-4 рази, до рівня європейської.


 

 

Законопроекти Мінфіну та народних депутатів, які передбачають значне збільшення податкового навантаження на тютюнові компанії, розроблено у відповідності з вимогами Директиви №2011/64/ЄС від 21 червня 2011 року (про структуру і ставки акцизу, які застосовуються до тютюнових виробів). Дотримання Україною вимог директиви передбачається Доповненням XXVIII до глави 4 "Оподаткування", розділу V "Економічне та галузеве співробітництво" Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

Підвищувати ціни можна по-різному

 

Один із законопроектів Мінфіну "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо наближення рівня ставок акцизного податку на тютюнові вироби до мінімального рівня, діючого в ЄС) опубліковано на сайті Міністерства 30 серпня. Документом передбачається підняття мінімального податкового зобов'язання для сигарет в Україні до 90 євро за 1 тис. штук вже у 2025 році. Зараз його встановлено на рівні 21 євро (596,05 грн) за 1 тис. штук. Враховуючи, що акциз є одним з істотних факторів ціноутворення, ціна сигарет може зрости пропорційно - у 3-4 рази, в порівнянні з нинішньою.

З 2018 року цим документом передбачено збільшення специфічної складової на індекс зростання споживчих цін (8,1%) до 25,84 євро (731,2 грн) за 1 тис. штук (для сигарет з фільтром і без фільтра). У наступні роки ставка повинна збільшуватися на 20% щорічно (у 2019 році - до 31,01 євро, в 2020 році - до 37,21, у 2021 році - до 44,66, у 2022 році - до 53,59, у 2023 - до 64,30, у 2024 - до 77,16). Наголошується, що 90 євро в 2025 році - це 60% у питомій вазі середньозваженої роздрібної ціни цигарок, що відповідає вимогам європейської директиви.

 

Ставки акцизного податку на тютюнові вироби в країнах Євросоюзу станом на 1 січня 2017 року EUROPEAN COMMISSION

 

Іншим законопроектом Мінфіну, який вже зареєстровано у Верховній Раді, "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків" №6776 передбачається менш радикальне збільшення специфічної складової для сигарет з фільтром і без фільтру з нинішніх 445,56 грн за 1 тис. штук до 495,46 грн. При цьому мінімальне податкове зобов'язання збільшується з нинішніх 596,05 грн (21 євро) за 1 тис. штук до 662,81 грн за 1 тис. штук.

У пояснювальній записці до документа зазначається, що він розроблений на виконання норми Постанови Кабміну, що передбачає індексацію специфічних ставок податку з 1 січня 2018 року на рівень інфляції 11,2%.

 

Депутатський законопроект №6683-1, зареєстрований у Раді в липні нинішнього року, "Про внесення змін до Податкового кодексу в частині особливостей оподаткування тютюнових виробів" передбачає збільшення специфічної ставки акцизного податку з 1 січня 2018 року не на 8,1%, як у проекті Мінфіну, а відразу на 33% з одночасним підвищенням адвалорної складової акцизного податку на 8% (з нинішніх 12% до 20%), що повинно забезпечити мінімальне акцизне навантаження з кожної тисячі цигарок до 792,75 грн.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що в разі його прийняття до бюджету буде забезпечено додаткові надходження, орієнтовно 11,8 млрд грн. Автори законопроекту - депутати від різних фракцій: Оксана Юринець, Андрій Антонищак, Дмитро Добродомов, Денис Силантьєв, Тарас Батенко, Ярослав Дубневич, Ігор Лапін, Андрій Кіт, Ігор Шурма, Тетяна Острикова, Ігор Васюник, Василь Петьовка, Микола Люшняк, Олег Осуховський, Роберт Горват.

 

Також у Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування тютюнових виробів" №6683, авторами якого є Олександра Кужель, Гліб Загорій, Валерій Писаренко і Сергій Мельничук. Як і проект Мінфіну, він передбачає щорічне збільшення специфічної ставки податку та мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів на 20% до досягнення суми, еквівалентної 90 євро за 1 тис. штук, відповідно до вимог Європейської директиви.

 

Камінь спотикання - яким шляхом піти

 

Учасники ринку говорять, що реалізація ініціатив може привести до чергового витка зростання цін на сигарети, а також зростання частки тіньового ринку.

Зареєстровані в Раді законопроекти №6776, 6683, 6683-1 передбачають різні сценарії зміни акцизних зобов'язань: від індексації акцизних ставок на рівень інфляції до підвищення специфічної та мінімальної ставок на 33%, відзначає менеджер з питань фіскального регулювання JTI Україна Андрій Фіта. "Мінфін також має намір підвищити специфічну ставку в 2018 році майже на 30%", - зазначає він.

 

У той же час, "JTI Україна", за його словами, пропонує ухвалити довгостроковий план підвищення акцизних ставок, який передбачав би щорічне підвищення специфічної та мінімальної ставок акцизу на 20%. "Це дозволить гармонізувати ставки з європейськими упродовж 8-13 років (залежно від девальвації), що дуже близько до тих термінів, які знадобилися країнам Східної Європи на гармонізацію. При цьому такий сценарій не буде шоковим ні для держави, ні для галузі, ні для споживачів", - вважає Андрій Фіта.

 

 

На 20-відсотковому підвищенні специфічної ставки акцизного збору наполягає і Philip Morris. "Наша позиція залишається послідовною й абсолютно обґрунтованою, ми готові до 20-відсоткового підвищення акцизу на 2018 рік, якщо ставки залишаться в національній валюті. У той же час, підвищення акцизного податку на понад 20% призведе до зростання цін на сигарети на понад 3-5 гривень за пачку. Це, на нашу думку, тільки посилить попит на нелегальну продукцію", - повідомили 112.ua у прес-службі компанії "Філіп Морріс Україна".

 

 

Також у компанії розкритикували пропозицію Мінфіну встановити ставки акцизного податку саме в євро. "Це несе ризик різкого зростання цін на тютюнові вироби у разі девальвації національної валюти. Також ця ініціатива не відпрацьована з точки зору адміністрування. Складність для податкового розрахунку акцизу до сплати в гривнях буде полягати в тому, що при передоплаті акцизу курс буде один, а на дату реалізації продукції курс може бути зовсім іншим", - сказали 112.ua у прес-службі "Філіп Морріс Україна".

 

За словами Андрія Фіти, упродовж останніх років, завдяки злагодженій роботі тютюнової галузі та контролюючих органів, показник нелегального ринку вдалося знизити до 1%. Але з квітня нинішнього року його частка зросла до 1,7%. У червні вона досягла 2,6%. "Тобто, останні кілька місяців нелегальний ринок зростає. Це означає, що продовження непередбачуваної політики щодо акцизних ставок на сигарети може привести до плачевних наслідків, коли контрабанда з сусідніх країн знову стане вигідною", - говорить Фіта.

 

Деякі учасники ринку бачать в ініціативах депутатів спробу вплинути на ринок. Зокрема виробники дешевих сигарет категорично не згодні з ідеєю підвищення тільки специфічних ставок акцизного збору.

"На даний момент у Верховній Раді зареєстровано низку законопроектів про збільшення ставок акцизу в 2018 році. Деякі з них носять відкритий антиконкурентний характер і передбачають норми, вигідні окремим виробникам. Зокрема законопроект 6638 пропонує, фактично, встановити мінімальну ціну на сигарети на рівні 30 грн (у точці продажу). Той виробник, який захоче продавати трохи дешевше, змушений буде платити майже подвійну ставку акцизу!

Народні депутати на чолі з Кужель, підписали цей законопроект на прохання певних тютюнових компаній, виступили за фіксацію цін на ринку і гарантію додаткових прибутків окремим "табачникам" за рахунок безцеремонного "роздягання" споживача", - упевнений директор з корпоративних та правових питань Imperial Tobacco в Україні, Молдові та країнах Кавказу (Грузія, Вірменія, Азербайджан) Олег Стрекаль.

 

 

Інші ж учасники ринку виступають проти підвищення адвалорної складової акцизу, передбаченого в останніх законодавчих ініціативах Мінфіну і депутатів. Зокрема деякі з них передбачають підвищення адвалорної ставки на 8 відсоткових пунктів - до 20%. "Збільшення адвалора не впливає на збільшення мінімального акцизного зобов'язання, а лише призводить до того, що споживачі переходять на більш дешеві сигарети, з яких не сплачується адвалор", - повідомили в "Філіп Морріс Україна", заявивши, що "підвищення адвалорної частки акцизу суперечить Угоді про асоціацію України та ЄС". "Ми вважаємо, що адвалорна складова повинна залишатися на тому рівні, на якому вона є сьогодні", - сказав Фіта.

 

Дії Мінфіну в напрямку напрацювання законодавчих ініціатив з метою підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби в компанії назвали "досить безсистемними". "Наприкінці липня цього року Кабміном за ініціативою Мінфіну запропоновано підвищити специфічну ставку і мінімальний акциз на тютюнові вироби на 11,2%. Вже через місяць Мінфін опублікував на сайті нову ініціативу, запропонувавши перевести ставки акцизу в євро, починаючи з 2018 року, і запропонував новий темп зростання 8,1% і 20% додатково", - повідомили в прес-службі "Філіп Морріс Україна".

 

"Ми вважаємо, що акцизну політику потрібно розглядати в рамках тих зобов'язань, які Україна взяла на себе за договором про асоціацію з ЄС. Ці зобов'язання передбачають гармонізацію акцизів з європейськими, тобто встановлення їх на рівні EUR90 на 1 тис. сигарет. Є кілька сценаріїв, як це зробити. Ми дотримуємося позиції, що акцизи потрібно підвищувати поступово, враховуючи економічну ситуацію в Україні і ту роль, яку відіграє галузь для стабільних надходжень до бюджету. Акцизна політика має бути помірною і передбачуваною", - сказав Фіта з JTI.

 

А ось в Imperial Tobacco впевнені - підвищувати варто як специфічні ставки акцизу, так і адвалорні.

"Це дозволить збалансувати структуру ринку, прибравши преференції для виробників дорогих сигарет. Наша компанія завжди була прихильником одночасного підвищення всіх компонентів акцизного податку. Пропорційна зміна всіх елементів акцизної системи забезпечить стабільність ринку, буде відповідати принципам нейтральності ринку та європейським підходам. Але, головне, підвищення адвалорної ставки принесе до держбюджету додатково 7 млрд гривень у порівнянні з моделлю, яка підвищення адвалора не передбачає", - говорить Стрекаль.

 

За його словами, в останні 5 років уряд зробив два кроки, які змінили ситуацію на ринку. "Мова йде про зниження ставки адвалорного податку з 25% до 12% у 2014 році і порівняння ставок акцизного податку на сигарети з фільтром та на сигарети без фільтра в 2015 році. Іншими словами, ці дві зміни збільшили навантаження на цигарки недорого сегмента і, як результат, стимулювали нелегальну торгівлю - масову підробку дешевих сигарет і ввезення контрабанди з Молдови та інших країн", - говорить Стрекаль.

 

Ну, хоч попередили заздалегідь

 

При цьому виробники відзначають позитивні зміни у підході Мінфіну до цього питання. "Традиційно нові ставки акцизу - це новорічний "подарунок під ялинку". І це при тому, що Податковий кодекс України передбачає те, що акцизні ставки повинні прийматися завчасно. Кодекс передбачає, що ставки повинні бути затверджені за 6 місяців до початку нового періоду. У реальності ставки приймалися в період з 20 по 31 грудня кожного року, і з 1 січня вони вже вступали в силу. У такій ситуації ми не можемо говорити ні про яке планування та довгострокову стратегію розвитку бізнесу", - кажуть в Imperial Tobacco.

 

"Зараз йде робота над передбачуваним трирічним планом підвищення ставок. При цьому на відміну від попередніх років діалог почався завчасно, а не перед затвердженням бюджету", - зазначив Андрій Фіта.

 

У колишні роки, дійсно, акциз на сигарети Мінфін часто підвищував "під ялинку", у той час, коли в Раді авралом ухвалювався бюджет. Як це буде відбуватися цьогоріч і який остаточний сценарій вибере Мінфін, буде ще видно.

Але ясно одне - дешевих сигарет в Україні більше не буде. Підвищення буде однозначно, і питання в тому, наскільки та якими темпами. Україна повинна буде виконати вимоги ЄС, і влада взяла на це курс.

 

Олена Голубєва