Голосіївський районний суд Києва наклав арешт на нерухоме майно торгово-розважального центру «Караван».

ТРЦ, що знаходиться за адресою вулиця Лугова, 12 у Києві, належить ПАТ «Лекс Холдинг», кінцевим бенефіціаром якого є бізнесмен Олександр Ярославський.

Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на постанову райсуду від 14 лютого.

Крім ТРЦ заарештовано також торгово-офісну будівлю площею 10,5 тис. кв. м за тією самою адресою.

Зазначається, що арешт накладений у рамках кримінального провадження щодо завдання збитків «ВТБ Банку». Досудове розслідування було відкрито 10 лютого цього року.

Так, у березні 2013 р. «ВТБ Банк» та ПАТ «Лекс Холдинг» уклали кредитний договір про надання кредитної лінії на 75,81 млн дол. Термін повернення кредиту закінчився 15 серпня 2016 р. Слідство вважає, що ПАТ «Лекс Холдинг» не збирається погашати кредит і лише для створення видимості здійснило кілька платежів у рахунок погашення на суму в 1,913  млн дол., при цьому останній платіж був здійснений 24 лютого 2016 р.

Поліція вважає, що, не бажаючи повертати «ВТБ Банку» взятий кредит, ПАТ «Лекс Холдинг» сформувало фіктивну заборгованість перед ТОВ «Центр юридичного обслуговування «Егіда» (Харків) у розмірі 600 тис. грн. У зв'язку з цим 7 вересня 2016 р. Госпсуд Києва за позовом цього самого центру юридичного обслуговування «Егіда» відкрив справу про банкрутство ПАТ «Лекс Холдинг».

 

Громадське радіо