У Києві Містобудівна рада розглянула концепцію розвитку столичного зоопарку. На реалізацію проекту знадобиться майже сім років.

Про це пише «Ракурс».

Загальна вартість робіт з реконструкції об'єктів столичного зоопарку, яка вказана у програмі соціально-економічного розвитку Києва на 2017 рік - близько 300 млн грн. Згідно з цією програмою, на реконструкцію зоопарку в міському бюджеті передбачено 200 млн грн, з них 15 млн грн - на проектні роботи.

Директор Київського зоопарку Кирило Трантін розповів на засіданні ради, що середовище оновленого зоопарку максимально наблизять до природних умов - не буде галасливих атракціонів, не буде ґрат для тварин. У зоопарку з'являться оглядові майданчики, місця з єдиним середовищем для тварин та людей, великий і цікавий екскурсійний маршрут.

Також буде збережена вся унікальна колекція рослин, а основними матеріалами для реконструкції будуть дерево, камінь та скло. В оновленому зоопарку планується облаштувати акваріум-тераріум, «Долину слонів», а також «Африканську савану» з зебрами, жирафами і страусами.

За словами автора проекту Андрія Ковальчука, в роботі він орієнтувався на берлінський і паризький зоопарки.

Прогнозується, що на реалізацію проекту знадобиться близько семи років. Розпочати роботи планується в травні цього року. Зоопарк під час реконструкції продовжить працювати.