В 2018 році в Києві планують створити великий пішохідний кільце від Андріївського узвозу до Володимирської гірки. Про це повідомив глава Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, передає 44.ua.

«Ми плануємо створити велику пішохідний кільце: Андріївський узвіз - Контрактова площа - вул. Сагайдачного П. - Поштова площа - пішохідна алея - сходи Магдебурзького права - пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз - Володимирська гірка. Частина цього маршруту вже створена», - сказав Майзель.

Як зазначається, для реалізації ідеї потрібно біля Дніпра провести реорганізацію дорожнього руху, яке дозволить уникнути заторів.

«Потрібно зробити безсвітофорний виїзд з Володимирського узвозу на вулицю Набережно-Хрещатицька, до кінця доопрацювати розв'язку на перетині Набережно-Хрещатицька і Верхнього і Нижнього Валу з їх реконструкцією», - додав глава департаменту.

Також на деяких вулицях Подолу створять велодоріжки. Проект також передбачає велопарковки і прокат велосипедів.

За словами Майзеля, облаштування пішохідної зони почнеться після підготовки проекту у серпні-вересні 2017 року. «Ми плануємо це зробити за 9-10 місяців після здачі проекту. Песимістичний план - три роки. Тут вже все буде залежати від міста, як воно буде фінансувати реалізацію проекту», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом у Києві почнеться реконструкція Контрактової площі і вулиці Сагайдачного з улаштуванням пішохідної зони.