Влада у Києві зосереджена в руках забудовників, які проходять у Київраду за списками різних політичних партій і вирішують свої власні комерційні інтереси. Про це під час прес-конференції сказав член НСЖУ, голова комісії Громадської ради при ГУМВС України в місті Києві з питань моніторингу боротьби з економічною злочинністю, захисту власності і культурної спадщини від злочинних посягань Тарас Кінько, передає INTV.

«Влада у Києві узурпована самими забудовниками через партійні «прохідні двори» - заявив він.
За словами Т.Кінька, про це свідчить діяльність більшої частини депутатів Київської міської ради, радника мера, гендиректора будівельної компанії "K.A.N. Development" Ігоря Ніконова, а також робота комісії Київради із землекористування і будівництва.
«Попередній склад цієї ради складався з 20 осіб, потім з 22. В ній більшість складали саме забудовники, такі, як Непоп, Закревська, Микитась, ще троє, це були їхні співробітники. Вони проходять за списками під прикриттям різних політичних сил і вирішують свої приватні справи, комерційні завдання за рахунок ресурсу всіх киян. Це практично узаконене пограбування» - наголосив він.
Експерт висловив думку про те, що приватні інтереси забудовників, вступають у конфлікт з інтересами територіальної громади. Він відзначив, що у Законі України «Про запобігання корупції» - це називається конфліктом інтересів.
«Я ставив це питання на обговорення на комісії з корупції, яку очолює особисто Кличко, і жодного разу ми не отримували ніякої відповіді. Гляньте на саме оточення Кличка, хто туди входив, як його перший заступник, а насправді сірий кардинал, чи не найбільший у Києві забудовник пан Ніконов» - відзначив він.
Т. Кінько висловив переконання, що партія «Удар» на чолі з Віталієм Кличком була створена забудовниками для відстоювання власних інтересів у Києві.
«Для того, щоб забудовники могли прорватись у Києві до влади, було створено партію «Удар», яку очолив відомий спортсмен, імідж якого дозволяв простим людям думати, що так, як на рингу, він буде діяти і в політиці» - сказав він.
Експерт також заявив, що й сам Кличко має декілька об'єктів будівництва у столиці, зокрема на проспекті Науки.
«На проспекті Науки є Інститут фізики, де стоїть ядерний реактор, і пан Кличко будує будинок для інвесторів на трубах, які ведуть до охолоджувальної системи цього реактора» - повідомив Кінько.