Енергогенеруюча компанія "Київенерго", яка постачає теплову та електричну енергію споживачам столиці, з 16 травня по 25 травня відключає від гарячого водопостачання ряд будинків у Солом'янському та Шевченківському районах Києва в зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж у рамках підготовки до наступного опалювального сезону.

Як повідомила прес-служба компанії, на час проведення робіт гаряче водопостачання тимчасово припинено для 158 житлових будинків, 9 лікувальних установ, 7 дитячих садків, 5 шкіл і 152 відомств у Шевченківському районі та 4 житлових будинків, одного лікувального закладу, однієї школи і двох відомств у Солом'янському районі.

Згідно з повідомленням, кияни можуть уточнити терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній окремо взятій вулиці міста на офіційному сайті "Київенерго". Гідравлічні випробування - це метод діагностики тепломереж, що застосовується компанією "Київенерго" кожен міжопалювальний період з квітня по серпень. Графік випробувань погоджує Київська міська держадміністрація. 
"

Гідравлічні випробування дозволяють виявити і відремонтувати найбільш зношені ділянки мереж, запобігши появу пошкоджень в холодну пору року. Випробування здійснюються тепломережні водою температурою до + 40 з підвищеним на 25% тиском. Тому технологічно неможливо випробувати тепломережа без відключення гарячої води", - йдеться в повідомленні.

Довідка УНІАН. "Київенерго" генерує і постачає теплову та електричну енергію в Києві, входить до складу найбільшого в Україні приватного енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.