Майже 2 тисячі киян задекларували доходи у понад 1 мільйон гривень. Серед столичних багатіїв - 99-річний дідусь та 1-річний малюк.  

Про це повідомляє сайт Державної фіскальної служби Києва.

 

"Що стосується столичних мільйонерів, майже 2 тис осіб, які отримали дохід в понад 1 мільйон гривень, подали декларації про доходи. У своїх деклараціях вони задекларували 12,7 мільярдів гривень, з яких до сплати в бюджет узгоджено майже 0,5 мільярда гривень ПДФО та понад 48 мільйонів гривень військового збору", - сказала начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко.

 

За даними фіскальної служби Києва, найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Шевченківського району столиці, який задекларував понад 58 мільйонів гривень від продажу нерухомості.

 

"Батьки наймолодшого мільйонера - однорічного мешканця Оболоні відобразили у декларації отримання малюком спадщини на суму 1 мільйон гривень", - йдеться в повідомленні.  

 

Найбільша сума задекларованого доходу зафіксована у Шевченківському районі Києва - 330,7 мільйона гривень.   

 

Відзначається, що від початку 2017 року кияни подали понад 18 тисяч декларацій про майновий стан та доходи із загальною сумою задекларованого доходу в 15 мільярдів 117 мільйонів гривень.

 

Попередньо, за поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет понад 604,5 мільйонів гривень ПДФО та більш ніж 64 мільйони гривень військового збору.