З суботи, 15 липня в київському метро продаватимуть по одному жетону на пасажира. Про це в Facebook повідомила радник начальника КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон.

 

За її словами, жетонів стає все менше, вони залишаються лише для разових поїздок. "Тому в касах вони будуть реалізовуватися по одному. У автоматах (в будь-якій кількості) по одному або два в кожній транзакції. Проїзні зі знижками можна записати на банківську картку MasterCard PayPass. Visa PayWave поки надала рішення для разових проходів", - пише Макогон.

 

Радник начальника метрополітену також нагадує, що під час запису 50 поїздок кожна обійдеться в 3,5 грн до 15 липня і 4,5 грн після 15 липня. В цілому місткість карти становить 100 поїздок.

 

"Крім "Політехнічного інституту" (крайнє ліве вікно), ми відкриваємо центр обслуговування пасажирів на "Майдані Незалежності" (крайнє ліве вікно) і готуємо ще два", - додала Макогон.

 

 

Нагадаємо, з 15 липня разово проїхати в метро, автобусі, тролейбусі, горелектрічке, фунікулері, трамваї стане на одну гривню дорожче. Підвищаться ціни і на проїзні. Наприклад, місячний проїзний на метро обійдеться в 380 грн, а на чотири види транспорту (автобус, трамвай, тролейбус, метро) - до 710 грн.

 

Інформацію подав сайт "Сегодня"