Редактору The Economist Intelligence Unit Джону Копстейку варто відвідати Київ та переконатися у тому, що рейтинг, опублікований виданням, не відповідає дійсності.

 

Economist Unit

 

Посольство України у Великій Британії підтвердило, що офіційне запрошення за підписом мера Києва Віталія Кличка передано Джону Копстейку, повідомили Укрінформу в Посольстві України у Великій Британії.

«Мене особисто неприємно вразив такий низький рейтинг нашої столиці. Будь-хто, хто відвідував Київ, міг на власні очі переконатися, що це сучасне європейське місто з багатою історією і надзвичайними за красою пам'ятками, а також доброзичливим народом», - сказала агентству посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко.

 

 

Дипломат підтримує ініціативу мера Києва щодо запрошення редактора The Economist Intelligence Unit Копстейка (Jon Copestake) та його колег відвідати Київ.

 

Посольство України у Великій Британії виступило з ініціативою переглянути рейтинг, врахувати дійсні показники зростання, мерія Києва у свою чергу виступила з ініціативою запросити представників видання.

"Краще один раз побачити, ніж сто разів почути", - резюмувала посол.