Мер Києва Віталій Кличко та директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв проїхалися на мотоциклах по щойно відремонтованому Повітрофлотському проспекту і перевірили якість виконаних робіт.

"На двох колесах набагато краще відчуваєш якість дороги, як зроблено ремонт. Мотоциклісти мене зрозуміють, - сказав Кличко. - Такі перевірки ми робимо час від часу з главою "Київавтодору".  Бо ввечері містом проїхати швидше, адже не так багато автівок", - зазначив мер. 

 

 

Віталій Кличко прогулявся оновленими тротуарами та на зупинці громадського транспорту поцікавився у киян, які там перебували, чи подобається їм результат робіт на Повітрофлотському проспекті.

"Ми поспілкувалися з людьми. Відгуки позитивні. Нове освітлення, нове дорожнє покриття, нові тротуари, зупинки громадського транспорту, пішохідна огорожа - усе це надає вулиці зовсім іншого вигляду, комфорту та безпеки", - підкреслив мер.

 

 

Він нагадав, що останнього разу капітальний ремонт на проспекті робили в 1995 році. Зараз тут постелили 2-шарове покриття з полімерасфальтбетону, замінили покриття тротуарів на ФЕМ, перевстановили бортовий камінь та встановили направляючу пішохідну огорожу, озеленили територію. Вартість будівельних робіт склала 109,7 млн. грн.

"Наше завдання - щоб у Києві були дороги європейської якості. І, якщо не зменшимо темпів, то у найближчі 2 роки кардинально змінимо ситуацію з дорогами у місті, - підкреслив Кличко. - Розраховуємо, що ще стоятиме тепла погода, яка дозволить втілити цьогорічні плани з оновлення столичних вулиць. Ми взяли завдання капітально відремонтувати 300 км доріг та проїздів. І налаштовані виконати його", - підкреслив мер.

У планах ремонтів на осінь - зокрема, вул. Олени Теліги, Набережне шосе, вул. Володимирська. Тривають роботи із середнього ремонту на 11 вулицях, а також у 23 столичних дворах.

 

 

Окрім дороги і тротуарів в районі Солом'янської площі Кличко оглянув і новий причеп безпеки, який розробили київські дорожники. Замість звичних статичних конструкцій з лампами та дорожніми знаками, на столичних дорогах з'явилися причепи,  на задній частині яких встановлені  LED-монітори, куди виводиться інформація для водіїв.