Кияни просять столичну міську раду ввести в експлуатацію скандальну будівлю Театру на Подолі

Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Київради.

"Ввести в експлуатацію будівлю Театру на Подолі", - пише автор петиції Оксана Шкура.

 

Як зазначається, ця будівля є зразком сучасної архітектури і функціоналізму.

"Вона відтіняє та підкреслює собою історичні пам'ятки навколо, не порушуючи ансамблю вулиці, та в той самий час не страждає псевдоісторизмом. В рекомендаціяї ЮНЕСКО щодо збереження спадщини зазначено, що нові будівлі не можуть бути схожі на старі в місцях історичної забудови", - наголошує автор петиції.

 

Також у зверненні наголошується, що зовнішній вигляд нового театру може декому не подобатися, але існує також значна кількість людей, які вважають будівлю гарною. 

"Києву потрібен новий театр! 18-е, 19-е та навіть 20-е століття пройшли. В 21-му столітті архітектори мають створювати будівлі, що відповідають новому часу", - додала Шкура. 

За 3 дні петиція зібрала 3 814 підписів з 10 тисяч необхідних для розгляду звернення міською владою.

  • У листопаді 2016 року на Андріївському узвозі в Києві відкрили фасаднової будівлі театру, реконструкція якого викликала великий резонанс та гострі дискусії.
  • На сайті Київради зареєстрували петицію про знесення цієї споруди.
  • 1 вересня 2017 року засновник фестивалю "Гогольфест" Влад Троїцький заявив, що київський міський голова Віталій Кличко нібито особисто заборонив проводити фестивальні заходи у новому приміщенні Театру на Подолі.