Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), знизила тариф столичної енергогенеруючої компанії Київенерго на централізоване гаряче водопостачання для населення на 4,5%, а також на 2% знизила ставку тарифу на опалення.

Відповідні постанови комісія прийняла на черговому засіданні, передає УНІАН.

 

Так, тарифи для Київенерго на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 80,62 грн за кубометр з рушникосушкою і 74,53 грн за кубометр без рушникосушки.

 

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, які керують багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 65,2 грн за кубометр з рушникосушкою і 60,29 грн за кубометр без рушникосушки.

 

Крім цього, комісія встановила для Київенерго тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1385,83 грн/Гкал і 31,55 грн за квадратний метр опалювальної площі на місяць для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку.

 

Нові тарифи набудуть чинності з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті Урядовий кур'єр.

 

Як зазначається в рішення НКРЕКП, зниження тарифів в тому числі пов'язане зі зниженням відображених в тарифах витрат Київенерго на інвестиційні програми на 156,67 млн грн.

 

Нагадаємо, що в липні НКРЕКП підвищила тарифи на гаряче водопостачання Київенерго до 78-84 грн за куб. м.

Крім того, з 1 серпня НКРЕКУ прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях (ТЕС), теплоелектроцентралях (ТЕЦ) і когенераційних установках.