Президент Європейського парламенту Мартін Шульц підтвердив готовність Європарламенту завершити усі процедури щодо надання українцям права на безвізові поїздки до ЄС.

Як повідомили УНІАН у прес-службі президента України, про це Шульц сказав під час телефонної розмови з Президентом України.

«Шульц підтвердив готовність Європейського парламенту завершити усі відповідні внутрішні процедури з тим, щоб виконати зобов'язання Євросоюзу щодо надання українським громадянам права на безвізові поїздки до ЄС», - йдеться у повідомленні.

Президент Європарламенту також підкреслив важливість якнайшвидшого завершення ратифікації Угоди про асоціацію та висловив готовність всіляко сприяти цьому процесу.

Своєю чергою глава Української держави подякував президенту Європарламенту за чітку позицію на підтримку України під час засідання Європейської Ради, яке пройшло у Брюсселі 15 грудня. Це стосується, зокрема, розблокування процесу ратифікації Угоди про асоціацію, безвізового режиму для України та продовження санкційного режиму щодо Росії у відповідь на триваюче порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

Читайте також: ЛІДЕРИ ЄС ПОГОДИЛИСЯ НА УМОВИ НІДЕРЛАНДІВ ЩОДО АСОЦІАЦІЇ З УКРАЇНОЮ