Бойовики «ДНР» заявили, що після візиту сенатора США Джона Маккейна у Маріуполь ЗСУ «посилено порушували режим припинення вогню», особливо на маріупольському напрямку.

Нагадаємо, вчора, 31 грудня, президент України Петро Порошенко разом з сенаторами США Джоном Маккейном, Ліндсі Гремом і Емі Клобучар, а також з послом Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович відвідали м. Маріуполь, де зустрілися з українськими військовослужбовцями.

Як повідомляє сьогодні, 1 січня, сепаратистський сайт «ДАН» з посиланням на одного з ватажків «ДНР» Е. Басуріна, одразу після візиту Маккейна «армія України на маріупольському напрямку відкрила масований вогонь по селах Комінтернове, Саханка і Ленінське».

При цьому, стверджує Басурін, в район поблизу Старогнатівки ЗСУ, порушуючи «Мінськ-2», перекинули дві самохідні гаубиці «Акація».

«Збільшення кількості обстрілів на південних рубежах республіки, свідчить про те, що командування 36-ї окремої бригади морської піхоти (української армії, - ред.) вирішило завзято показати свою горезвісну боєздатність», - додав він.

Варто зазначити, що прес-центр АТО не повідомляв сьогодні про посилення обстрілів на Донбасі. Ймовірно, керівництво «ДНР» вирішило скористатися приїздом Маккейна в зону АТО у своїх пропагандистських цілях, а тому й придумало повідомлення про «підвищену інтенсивність обстрілів зі сторони ЗСУ».

Читайте також: Затриманий бойовик розповів про обстріли Мар'їнки (ФОТО, ВІДЕО)