Юлія Тимошенко упевнена, що змінити соціально-економічну ситуацію може лише нова професійна влада, а звільнити чинну владу мріє вся країна.
Про це лідер «Батьківщини» наголосила в ефірі телеканалу «NewsOne», коментуючи результати голосування телеглядачів щодо відставки прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Прем'єра Гройсмана хотіла б звільнити притягнути до відповідальності вся країна та. Політика влади та двох фракцій - БПП та «Народного фронту» - привела країну до реального надзвичайного стану, катастрофи», - сказала Юлія Тимошенко.

Політик також навела вбивчу для чинної влади статистику: за останні три роки з України в єврозону виїхали понад мільйон українців.

«Україну залишає середній клас, який є головним платником податків. І це трагедія, бо з країни їдуть молоді, працездатні люди», - звернула увагу народний депутат.

Лідер «Батьківщини» констатувала: влада довела народ до зубожіння, відбирає в людей останні копійки через корупційні тарифи, в країні - галопуюча інфляція та корупція, і все це - «частина політики прем'єра Гройсмана, Голови НБУ Гонтаревої та Президента Порошенка».

«Зараз треба вирішити країні: чи готова вона далі жити так, як сьогодні? Чи готова країна терпіти від уряду, від президента, прем'єр-міністра те, що сьогодні робиться з кожною родиною?» - запитала політик.

Юлія Тимошенко нагадала про історію з реєстрацією проекту постанови фракції «Батьківщина» про звільнення Володимира Гройсмана з посади керівника уряду та про зникнення документу за наказом влади з переліку зареєстрованих законопроектів.

«Ми не можемо ігнорувати, що суспільство кипить - кожна людина каже: «Досить! Більше терпіти не можна!» Країна бурлить, блокуються траси, перекриваються дороги. Скільки нам ще терпіти цю наругу?» - обурилася вона, розповідаючи про масові акції протесту, які розгорнулися по всій країні.

На переконання лідера партії, врятувати країну може лише нова патріотична та професійна влада, яка спиратиметься в новому парламенті на проєвропейську демократичну більшість.

«Треба негайно переобирати парламент та всіх, хто переобирається, бо діюча влада тягне країну в розруху та розвал!» - підсумувала Юлія Тимошенко.

Як вже повідомлялося, за підсумками опитування, яке проводилось під час ефіру програми «20/22 з Литвиненко та Апасовим», 86% глядачів відповіли «ТАК» на запитання телеканалу: «Чи на часі відставка Гройсмана?».

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко висловила переконання, що в разі проведення дострокових виборів до парламенту прийде демократична, патріотична команда.