Визнання Росією «документів» самоназваних Донецької і Луганської народних республік не дає можливості в'їхати до Білорусі за такими документами.

Про це повідомив агентству офіційний представник Держприкордонкомітету республіки Антон Бичковський.

«Це не вносить жодних коректив в роботу білоруської прикордонної служби. Якщо ми таку людину зустрінемо у себе на кордоні, дана людина через кордон пропущена не буде», - сказав Бичковскій.

Нагадаємо, що 18 лютого Путін підписав указ про визнання паспортів «ДНР» і «ЛНР».

Також, згідно з указом Путіна, Росія визнає документи про освіту, реєстрацію шлюбу, свідоцтва про народження видані на територіях самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Пізніше віце-спікер Держдуми РФ Пьотр Толстой заявив, що «не можна трактувати указ Путіна про визнання документів самоназваних «ДНР» та «ЛНР» як визнання Росією незалежності Донбасу».

У свою чергу президент України Петро Порошенко заявив, що підписання президентом РФ Владіміром Путіним указу про визнання документів самоназваних «ЛНР» і «ДНР» - це прямий доказ російської окупації частини цієї території.

Крім того повідомлялося, що секретар РНБО України Турчинов вважає визнання паспортів «ЛНР» і «ДНР» виходом РФ з Мінського процесу.

 

Дивіться також: У Білорусі тривають масштабні акції протесту (ФОТО, ВІДЕО)