Ефективність роботи народних депутатів на поточному пленарному тижні залишає бажати кращого, а самі законопроекти наповнені корупційними складовими і не направлені на покращення соціально-економічного становища українців.

«Ми бачимо у порядку денному різні питання, але не визначено пріоритетність. Все важливо, але 2/3 законопроектів містять «хотєлки» і корупційні складові, які направлені на збагачення тих кланів, які сьогодні домінують і керують в українському парламенті», - сказав у коментарі INTV народний депутат фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок.

Він нагадав, що парламент на поточному пленарному тижні продовжив розглядати низку законопроектів щодо реформи урядової децентралізації, яка насправді не виявилась ефективною.

«Це на совісті влади і більшості, яка голосувала за просування цієї реформи. Оскільки реформу не підтримали фінансами», - сказав він.

Читайте також: Дві третини звернень громадян стосуються фіндопомоги на лікування онкохворих, - нардеп (ФОТО)

Обурення Сергія Євтушка викликав і той факт, який мав місце у Комітеті Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, який провів «нелегітимне» засідання і рекомендував парламенту розглянути кандидатуру Найджела Брауна на посаду члена комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності НАБУ.

«Вкотре зламано парламентаризм. Незалежний аудитор чомусь не сприймається Банковою. А спосіб, у який протягується аудитор Браун - нівелює принципи парламентаризму і демократії», - підкреслив він.

Софія ЗАРУДНА

INTV