Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що у порядку денному Верховної Ради на поточний сесійний тиждень винесено низку лобістських і корупційних законопроектів, які не покликані покращити соціально-економічне становище українців.

«Жодного питання і закону, який би стосувався життя людини - немає. Більшість законопроектів, які вносяться на цей тиждень, лобістська і спрямована на збільшення обсягів корупції», - сказала Юлія Тимошенко на брифінгу після закінчення Погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів.

За словами політика, влада протягує через парламент низку лобістських і корупційних законопроектів. Як приклад, законопроект №1581д про житлово-комунальні послуги.

«Цим законопроектом закладають, що якщо окремо людина чи колективно в будинку освоюють альтернативні засоби отримання тепла, то вони все-рівно будуть платити не менше, аніж 90% існуючих завищених тарифів на тепло», - пояснила Лідер фракції «Батьківщина».

Другим законопроектом, за словами Юлії Тимошенко, влада фактично передає «без будь-яких правил» в оренду державні газотранспортні компанії.

«Це означає, що не просто не повертають в державу газорозподільні системи, а тепер будуть передавати державну власність олігархічним кланам», - пояснила парламентарій.

Водночас, законопроектом №3096 «лобістським чином будуть передавати у власність певній мафії, яка працює у енергетичній галузі, землі сільськогосподарського призначення».

«Мова іде про прихований продаж сільськогосподарських земель», - зауважила Юлія Тимошенко присутнім.

Політик також нагадала, що минулого тижня Верховна Рада розглянула низку законопроектів, які дають офшорам додаткові повноваження, можливості і силу, і таким чином в Україні «фактично продовжується офшоризація».

«Високопосадовці держави не збираються нічого міняти у стратегії. Вони планують так само управляти країною», - підсумувала Юлія Тимошенко.

 

Дивіться також: «Батьківщина» вимагає розслідувати заробітки на війні, - Юлія Тимошенко (ВІДЕО)