Через критичну ситуацію із вивезенням сміття зі Львова в місті можуть закрити на карантин школи та дитячі садочки. Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна.

"Ми сьогодні спостерігаємо достатньо серйозну проблему з вивозом сміття з територій шкіл, дошкільних навчальних закладів та закладів охорони здоров'я. Впродовж 3-4 тижнів сміття накопичувалося і, відповідно, на сьогоднішній день маємо 59 переповнених сміттям майданчиків у навчальних закладах Львова, і можливостей його вивозити ми не маємо", - зазначила Слічна.

За її словами найгірша ситуація з вивозом сміття є у навчальних закладах Франківського району де перевантажені 19 майданчиків. Окрім того, аналогічна ситуація є і в закладах охорони здоров'я, де впродовж 2-3 тижні сміття не вивозиться.

"В січні-лютому температура повітря була низькою, сьогодні маємо плюсову температуру, і всі ці відходи розкладаються. А це, найперше, харчові відходи у навчальних закладах і закладах охорони здоров'я, і це достатньо серйозна проблема погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у Львові - це комахи, гризуни. Зараз ми все одно проводимо заходи з дератизації, але результату це не дасть, допоки ці контейнерні майданчики не будуть промитими, і аж тоді потрібно проводити дератизацію", - сказала вона.

Читайте також: САДОВОМУ ПЕРЕДАЛИ ПРИВІТ НА СМІТТЄВОЗАХ ЗАТРИМАНИХ В ДНІПРІ

 

Українські новини