У поліції Хмельницької області 20 березня повідомили нові подробиці про затриману банду рекетирів, до складу якої входили поліцейський, кримінальний авторитет та ще двоє хмельниччан.

Зокрема, на сайті поліції Хмельницької області повідомляється, що 29-річний кримінальний авторитет на прізвисько "Гія" і 22-річний сержант поліції пліч-о-пліч вимагали з людей гроші, погрожуючи та застосовуючи фізичне насильство.

До складу злочинного угруповання входили також 25- та 30-річні хмельничани, один із яких був тричі судимий за пограбування.

Жертв рекетири обирали серед підприємців міст Шепетівка та Славута, змушуючи їх повертати вигадані "борги". Вимагачі насильно утримували потерпілих, погрожували фізичною розправою, катуванням та відбирали наявні цінності.

Зокрема, рекетири змусили 26-річного жителя Славути у жовтні минулого року віддати їм 5 тисяч гривень.

У лютому 2017 року учасники злочинної групи звинуватили 24-річного мешканця Хмельницького у "заборгованості" їхньому знайомому 1 тисячі доларів США та поставили вимогу сплачувати борг щотижня по 100-200 доларів США. Після цього зловмисники змусили його віддати їм ще 4 тисячі гривень, як "пеню" за заборгованість, та нагадали про несплачену тисячу доларів.

Злочинну групу затримали у місті Славута після того, як вони отримали зазначені кошти та встигли їх розділити між собою. У спецоперації з їх затримання брали участь працівники внутрішньої безпеки Національної поліції України, СБУ та прокуратури області.

Читайте також: У КИЄВІ ГРАБІЖНИКИ НАПАЛИ НА АВТО ПРИВАТНОЇ ОХОРОННОЇ ФІРМИ

 

НВ