Народний депутат України, керівник обласної партійної організації ВО «Батьківщина» у Полтавській області Руслан Богдан прокоментував мешканцям Полтави ситуацію, яка склалася нещодавно в місті і призвела до непорозумінь, до постраждалих в сутичках.

Щось сталося насправді? Якщо говорити загально, то ці події є результатом дій керівництва нашої країни і так само області. В області немає губернатора. Мер? - не знаю чи тут його провина, чи когось іншого, але сталося те, що сталося.
Людині, бізнесмену, який теж має пряме відношення до правлячої коаліції, він є родичом депутата обласної ради виділили приміщення. Він йшов, щиро обіцяючи зробити добре для мешканців цього будинку: в перспективі відремонтувати стелю, відремонтувати - поміняти всі труби, а якщо все буде добре виходити, то й поміняти вікна в цьому старому будинку. Приміщення виділялось для газетного кіоску, бо це є «Газетний ряд».
Людина, забувши свої обіцянки, відразу почала будувати кафе, що і викликало невдоволення мешканців будинку і, відповідно, громадськості.
Але, завдяки позиції «Батьківщини», фракції «Батьківщини» у міській раді, мер, почувши наші звернення, терміново скасував...на наступній сесії вносить подання і, я думаю, депутати наберуться розуму і обов‘язково скасують це рішення.
«Батьківщина» завжди стояла і буде стояти на боці інтересів свого народу, своїх людей.
Тому, спирайтеся на нас, ми - єдина політична сила, яка по справжньому бореться за свій рідний народ.