Фінансові доходи керівника Національної агенції із запобігання корупції Наталії Корчак з державного бюджету викликають все більший подив у депутатів.

Сама з очільниця відомства не завжди може пояснити, звідки в неї такі гроші.

Цього разу на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради депутат Сергій Лещенко поцікавився, чому Наталія Корчак у грудні двічі задекларувала зарплату у розділі зміни в майновому стану. Зокрема, згідно із електронним реєстром, 7 грудня Корчак задекларувала зарплату у розмірі 266, 816 тисяч гривень, а 29 грудня вона задекларувала 123,217 тисяч гривень зарплати.

Наталія Корчак заперечила, що це премія, а заявила, що це «загальний сукупний дохід, який складався із відпускних".

"Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися", - заявила Корчак.

При цьому раніше під час звіту в Верховній Раді Корчак заявила, що виписувала у серпні, жовтні, листопаді премії по 200 тисяч.

"Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу", - заявила Корчак.

На уточнюючі запитання Лещенка, що ж ще крім відпускних входить до цієї суми, Корчак відповісти не змогла: "У мене немає розрахунків зараз".

 

Дивіться також: Корчак заявила про готовність залишити посаду очільника НАЗК (ВІДЕО)