Порядок денний парламенту не відповідає запитам суспільства.
Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів в кулуарах Верховної Ради.

 

«Ми не бачимо жодної ініціативи уряду щодо законопроектів, які стосуються життя країни», - зазначив він.

 

Сергій Соболєв обурився, що у порядку денному не має жодного законопроекту щодо змін податкового законодавства, які мають бути внесені до 1 червня: «А це означає, що ми знову порушимо Конституцію і законодавство та будемо вносити зміни до податкових законів вже разом з бюджетом».

 

«Немає жодних пропозицій щодо внесення змін і доповнень до бюджету на цей рік та пропозиції до основного кошторису на наступний рік», - зауважив народний депутат.

 

Парламентар звернув увагу й на незрозумілу ситуацію з пенсійною реформою: «Ми вже три місяці чуємо про те, що є якийсь законопроект, який вже третій місяць «їде на волах» в парламент і ніяк не доїде з уряду через вулицю».

 

Сергій Соболєв вважає, що «можна заповнювати порядок денний будь-якими другорядними питаннями, але це не буде означати, що парламент працює повноцінно».

 

Відповідаючи на запитання, чи відбудеться нарешті в парламенті звіт уряду Гройсмана, представник «Батьківщина» наголосив: «Звіт Кабміну є формальним при цій парламентській більшості. А уряд розуміє, що голосів за відставку немає і тому можна робити все, що завгодно. Саме з цим і пов'язана відсутність такого звіту».