Народний депутат те Радикальної партії Андрій Лозовой вважає подання Генпрокуратури на зняття з нього депутатської недоторканності "політичною розправою".

 

"Генеральний прокурор Луценко перейшов червону лінію у своєму бажанні політичної розправи над нашою командою. Думаю, для нього це погано закінчиться. Вже два роки тому тодішній генпрокурор [Віктор] Шокін з такою ж метою вносив подання на мій арешт. І де Шокін?.. Саме так", - сказав він в коментарі Українській правді.

 

Годиною раніше генпрокурор Юрій Луценко оголосив, що Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з ГПУ підготували подання на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів - Геннадія Бобова (Відродження), Євгенія Дейдея (Народний фронт) і Андрія Лозового.

 

"Ні, працюю в Києві спокійно, спокійно п'ю чай з соратниками", - відповів він на питання, чи збирається покидати столицю.

 

Нагадаємо, Андрій Лозовий задекларував у готівці 150 тис євро, 50 тис доларів, 800 тис гривень і перелік з 25 об'єктів цінного рухомого майна (картини, антикваріат), вартість якого нардепу невідома. Разом з тим, у податковій відсутня інформація про доходи Лозового з 2000 року, а є лише дані за 2015 рік про 69,5 тис грн. зарплати і 80,5 тис грн., отримані на виконання депутатських повноважень.

 

Крім того, антикорупційні органи зацікавилися деклараціями ще восьми парламентаріїв.