Фракція "Батьківщина" буде визначатись із кандидатурою на аудитора НАБУ і головним критерієм має бути повна незалежність кандидата від структури НАБУ.

 

Про це у коментарі INTV сказав народний депутат фракції "Батьківщина" Ігор Луценко, коментуючи результати засідання профільного комітету щодо визначення аудитора НАБУ.

 

"Дуже сумніваюсь, що Верховна Рада встигне розглянути питання призначення аудитора НАБУ. Проте сьогодні представлені дві кандидатури від української Гельсінської спілки з прав людини і два іноземці. Як на мене, всі вони є достойними людьми, і їх можна підтримувати", - сказав він.

 

За словами Ігоря Луценка, сьогодні виникають застереження, що пані Яновська нібито пов'язана із Адміністрацією президента, а тому фракція "Батьківщина" буде радитись щодо всіх кандидатур, і "якщо це питання буде розглядати Верховна Рада України, то ми будемо ухвалювати відповідні рішення".

 

"Фаховість і незалежність від НАБУ - головні принципові вимоги щодо цієї кандидатури", - наголосив він.

 

 

"Оскільки це питання винесено лише зранку, а ввечері з'явились перші кандидатури, ми будемо зустрічатись у перерві із кандидатами і визначатися", - додав перший заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

 

Софія ЗАРУДНА

 INTV