Поліція викрила злочинну групу, що здійснила розкрадання коштів українських підприємств на 10 мільйонів гривень.

Про це інформує прес-служба МВС.

 

"У період з березня 2013 по лютий 2016 члени злочинної групи вчиняли ряд тяжких та особливо тяжких злочинів на території кількох регіонів України. Загалом, у результаті їх злочинної діяльності двом українським підприємствам завдано збитків на 10 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні. 

 

Слідчі Головного слідчого управління спільно із працівниками Головного управління Національної поліції у Запорізькій області припинили діяльність злочинної організації. Її учасники розробили та організували схему розкрадання коштів на двох українських підприємствах. Вона полягала в штучному завищенні маси поставленого металобрухту шляхом несанкціонованого втручання в роботу пристроїв, що вимірюють масу поставленого металобрухту.

 

З метою сприяння такого роду злочинній діяльності та її реалізації, учасники групи вчиняли насильницькі злочини відносно працівників вищезгаданих підприємств. Крім того, встановлено, що вони застосовували фізичну силу і до працівників правоохоронних органів, які намагались припинити їх злочинну діяльність.

На даний час п'ятьох учасників злочинної групи затримано. Їм оголошено про підозру. З них трьом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, ще двом - домашній арешт.