Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив про те, що Сполучені Штати готові продовжувати співпрацю з Росією, Іраном і КНДР після введення нових санкцій, повідомляє прес-служба чиновника.

В оприлюдненій заяві йдеться про те, що майже одностайне голосування за санкції проти РФ демонструє волю американського народу побачити, як Росія зробить кроки для поліпшення відносин з США.

"Ми сподіваємося, що між нашими двома країнами буде співпраця з основних глобальних питань, і ці санкції більше не знадобляться. Ми будемо тісно співпрацювати з нашими друзями і союзниками, щоб наші послання в Росію, Іран і Північну Корею були чітко зрозумілі", - йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, Москва оголосила про контрзаходи проти Вашингтона у зв'язку з ухвалою у Конгресі США законопроекту про санкції проти Росії.

Так, з 1 вересня кількість співробітників, які працюють у дипломатичних представництвах США в Росії, має бути скорочено до 455 осіб.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп вже ознайомився з остаточним варіантом законопроекту про введення більш посилених санкцій проти Росії, і має намір підписати його. Законопроект вже підтриманий обома палатами американського парламенту.