Міністр оборони США Джеймс Меттіс і його український колега Степан Полторак обговорили реформування української армії в умовах російський агресії, повідомляє прес-служба Міноборони України.

 

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію безпеки в Україні та світі, розвиток здібностей ЗС України на сучасному етапі, перспективи двостороннього співробітництва, а також розширення матеріально-технічної підтримки з боку США для відсічі агресії і проведення заходів військової реформи.

 "Ми розуміємо, що при веденні бойових дій надзвичайно важко проводити реформи, але разом з тим, саме ця реформа може бути ефективною. Тому що всі рішення перевіряються з урахуванням бойових дій, в яких беруть участь військові. Розвиток сильної України - благородна справа і на цьому шляху ми будемо вас підтримувати", - сказав Меттіс.

 У свою чергу Полторак підкреслив, що він задоволений ефективністю навчань, які проводять американські військові в Україні.

"Підготовка дає позитивні результати. Значно покращилися можливості наших підрозділів під час бойових дій. І нам хотілося б розширити географію таких навчань, для чого ми готуємо відповідну інфраструктуру", - сказав міністр оборони України.

В рамках діалогу також було відзначено, що під час візиту в Україну відбулася хороша і дружня дискусія і дві сторони висловили своє бачення розвитку ситуації і загальне бажання домагатися успіхів у двосторонніх відносинах.

Нагадаємо, сьогодні Меттіс встиг провести переговори з президентом України Петром Порошенком. Про їх подробиці можна прочитати тут.