Близько 30 невідомих осіб у камуфляжній формі з нашивками «СБУ» вдерлися до будинку голови Київської обласної партійної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва під Вишгородом.

 

На місце події прибув народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко. На його вимогу показати документи люди в масках не відреагували. Після протизаконного жорсткого фізичного блокування з боку цих невідомих Власенку таки вдалося потрапити за ворота.


Зараз у будинку триває обшук із грубим порушенням законодавства, оскільки на місці події не присутні адвокати Бондарєва. Обшук здійснюють представники ГУ СБУ у Києві та Київській області.

 

 

По закінченні обшуку, поки "служиві" оформлювали папери, Константин Бондарєв прокоментував дії спецслужби для журналіста каналу INTV

 

Згодом, після оформлення паперової частини справи, події у будинку К.Бондарєва прокоментував відомий правник, народний депутат Сергій Власенко

 

 

Нагадаємо, що це вже другий за сьогодні обшук у членів партії ВО "Батьківщина". З самого ранку співробітники військової прокуратури проводять обшуки у квартирі члена фракції "Батьківщина" у Київраді Олександра Березнікова.