Замість того, щоб розслідувати теракти російських найманців у Києві, співробітники Служби безпеки України в супроводі спецпідрозділу «Альфа» проводять обшуки у членів ВО «Батьківщина». Про це в коментарі журналісту INTV сказав народний депутат України від «Батьківщини» Сергій Власенко, після завершення обшуку у домі голови Київської обласної організації партії, Костянтина Бондарєва.
«В методах і способах роботи цих каральних органів нічого не змінилось з часів Януковича. Сьогодні 15 співробітників Служби безпеки України в супроводі спецпідрозділу «Альфа», тобто спецзагону, який бореться з тероризмом, приїхали сюди і витратили цілий день на те, що вони тут робили» - сказав він.
Парламентар дії співробітників Служби безпеки України назвав «повним абсурдом».
«Коли голова СБУ заявляє, що кожен день російські найманці у нас в центрі Києва когось або вбивають, або підривають, в цей час вони не займають ся цими питаннями. Вони не займаються пошуком вбивць Майдану, питаннями коштів Януковича. Вони приїжджають сюди по 15 осіб з 10 години ранку до 7 години вечора по подіях, виходячи із їхньої кваліфікації, 15-річної давнини» - обурився він.
Крім того, Власенко зауважив, що вніс зауваження до протоколу обшуку щодо застосування відносно нього фізичної сили слідчими СБУ, які, за його словами, «відверто брехали» у процесуальному документі щодо цього інциденту.
«Виявляється, коли п'ятеро сбушників тебе гамселять, це в перекладі означає - роз'яснення Власенку його процесуальних прав. Це повна шизофренія і абсурд. Це абсолютно очевидні незаконні дії» - наголосив народний депутат.
Він переконаний, що дії правоохоронців можна пояснити лише тим, що Київська обласна організація ВО «Батьківщина» «має авторитет, підтримується людьми», і їм треба за будь-яких обставин нейтралізувати її керівництво».
«Я бачив ці очі в прокуратурі під час розслідування справ Тимошенко, я бачив таких самих людей в прокуратурі під час розслідування справ Луценка. Нічого не змінилось» - підсумував він.

 

Нагадаємо, що це вже другий за сьогодні обшук у членів партії ВО "Батьківщина". З самого ранку співробітники військової прокуратури проводять обшуки у квартирі члена фракції "Батьківщина" у Київраді Олександра Березнікова.