Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який нині перебуває за кордоном, заявив про намір брати участь в наступних президентських виборах. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Washington Times.

 

Відповідаючи на запитання журналіста про плани брати участь у президентських виборах Онищенко заявив, що має намір балотуватися в президенти.

 

Він зазначив, що у зв'язку з президентськими амбіціями проти нього можуть бути порушені нові кримінальні справи.

"Я буду здивований, якщо не буде нових звинувачень після оголошення про моє рішення йти в президенти", - сказав політик.

 

Онищенко додав, що найближчим часом буде представлена його економічна передвиборна програма.

"Я обговорюю, як відродити українську економіку, з провідними економістами, колишніми високопоставленими правоохоронцями, антикорупційними та іншими фахівцями. Ми підготуємо план, який я представляю", - додав Онищенко.

 

 

Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють у незаконному привласненні коштів шляхом створення "газової схеми". За попередніми даними, в результаті викритої схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд - це кошти, отримані від перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства, 1,3 млрд - це неоплачена сума ренти за користування надрами.

В липні 2016 року Верховна Рада зняла недоторканність з Онищенком, а також дала дозвіл на його арешт. Після цього нардеп втік до Великобританії.