Жорстоко побили журналістку Тетяну Чорновол. Про це в своєму facebookнаписав журналіст Мустафа Найєм.

 

"Побили Тетяну Чорновол. У неї струс мозку та числені гематоми. Зараз знаходиться в Борисполі в травмпункті. Тетяну Чорновол піібрала міліція на вулиці, родичам передзвонили вже з травмпункту. Сама Тетяна розповісти, що сталось не змогла" - йдеться в повідомленні

Вчора 24 грудня Тетяна Чорноволу своєму блозі на Українській правді опублікувала фото маєтку Міністра Захарченка.

Маєток знаходиться на межі сіл Підгірці та Романків. В'їзд з Дніпропетровського шосе, перед поворотом на Романків (27 км) – направо через заправку, далі вниз і наліво 50 метрів.

Маєток Захарченка ще будується. За парканом, що простягнувся майже на 300 метрів проглядається кілька будівель різного ступеню готовності. Нині тривають будівельні роботи, працює кран.

В найдальшій від траси території маєтку можна побачити повністю готовий житловий комплекс. Будинок, гараж, будинок для охорони. Хатка не вражає розмірами, певно це тимчасове житло "донецького" міністра поки триває будівництво основного палацу.

Перед маєтком Захарченка шлагбаум та посилена охорона. Місцеві мешканці розповідають, що в заміський маєток Захарченко прилітає на вертольоті. І справді, недалеко від маєтку є вертолітний майданчик та ангар для вертольотів.

 Доповнення: Зберігся запис відеореєстратора з Тетяниної машини. Зараз вивчається у штабі Майдану. Попередньо: нападників було троє, марка і номер машини зафіксовані, номер такий у базі даних є... Сподіваємось, генерал Віталій Ярема, як професіонал карного розшуку, розбереться швидко, принаймні швидше міліції...