Під вибухи ворожих московських снарядів по «лінії зіткнення», а насправді по всій лінії фронту, відходить в історію 2016 рік. Залп, який станеться о 00:00, перенесе війну у новий 2017-й. Дай Боже, аби це був наш, Український залп, який викине окупантів з нашої землі.

Всі, хто читає ці рядки, хоч один раз у своєму житті чув новорічні привітання спочатку сов'єтському, а згодом Українському народові.
Підігріті «Столичною» та «бурячихою» з шампаньолою очікування громадян на те, що черговий очільник приведе наш нарід у світле майбутнє, вже наступного дня зустрічались із бетонованою сірою реальністю.

 

Чомусь ті, хто вітає нас у перед час Нового року, вважають нас легковірними та позбавленими пам‘яті. Вважають, що достатньо нам щось приємне пообіцяти і далі можна цим не перейматися, не виконувати, а свій час державного службовця приділити звичним і приємним справам: оббирати свій нарід напряму і через податки, красти мінімум 30% з кожної програми, фінансованої державою, і вивозити награбоване у золоті краї, де цілий рік гріє сонце, а лакові океанські хвилі нібито змивають всі гріхи на порозі офшорного раю.
Нехай у новому році у будинку на Банковій та у двох будівлях на Грушевського пригадають, що рівно 100 років тому знайшовся базікало, який вкинув у зубожіле і розлючене суспільство гасло «Грабуй награбоване», що перетворило звичайну імперію у Імперію Зла, в якій були скоєні найбільші в історії злочини проти людства. Не ризикуйте, ясновельможні, повторюючи помилки «папєрєдніков».

 

Нехай у Новому році «згинуть наші вороженьки» і зовнішні, і внутрішні.
Нехай наші хлопці повернуться з фронту живі, здорові і з перемогою.
Нехай нарешті отримають по справах своїх ті ненажерливі, безграмотні крадії, які позалазили у кожне керівне крісло в нашій державі.
Нехай наша Держава пригадає, що вона є правонаступницею та спадкоємицею Української Народної Республіки.
Нехай живе Українська Соборна Самостійна Держава.
Слава Україні, Слава нашим Героям, Слава Nації!

 

 

З новим роком вас вітає INTV