Дієтолог Оксана Скиталінська порадила не готувати на Новий рік смаженого, а також розповіла, як зготувати м'ясні страви, щоб вони легше засвоювались.

«Смажена їжа, це - по-перше, дуже калорійна їжа, надзвичайно шкідлива для печінки, жовчного міхура, підшлункової залози. Як хірург можу сказати, що в новорічну ніч поступає величезна кількість людей, які мають гострі панкреатити - це запалення підшлункової залози, шлунку. Бувають такі хвороби, які переходять у панкреонекроз, що ставить під загрозу життя людини» - розповіла вона.

Якщо є хоч найменші проблеми з жовчним міхурем, наприклад, камінці, запалення, пісок, то, за словами Скиталінської, поєднання алкоголю, жирної та смаженої їжі може бути поштовхом, що в людини загостряться ці хвороби.

Дієтолог радить - не смажити, а відварювати, запікати або тушкувати, а щоб ці страви були смачнішими - заправляти їх соусами.

«Наприклад, журавлиновий соус, кисло-солодкий, він допомагає краще засвоюватись м'ясу і рибі. Це може бути якісний кетчуп, приготований власноруч чи куплений. Замочуйте м'ясо та рибу, перед тим, як будете їх запікати, варити, тому що, коли ми їх замочуємо - у фруктових соках, яблучному чи виноградному оцті, мінеральній воді, - м'ясо стає м'якшим і набагато легше засвоюється» - пояснила Скиталінська.

До солодкого столу, за словами дієтолога, не варто обирати торти, які містять багато жиру та цукру, зокрема, «Київський торт» чи «Наполеон», по-перше, - це високий ризик отруєнь, а по-друге, - надзвичайно сильний удар по печінці та підшлунковій залозі.

«Обирайте здорові солодощі - кисло-солодкі фрукти - мандарини, апельсини, гранат, менше винограду, тому що він викликає бродіння» - порадила дієтолог, зазначивши, що кориснішими будуть сухофрукти та чорний шоколад.

INTV