В окупованому Севастополі до третьої річниці початку анексії міста і Криму вирішили виготовити особисті номерні пам'ятні знаки з посвідченнями.
Про це 10 січня повідомляє видання "Крим.Реалії".
Зазначається, що ініціатором виготовлення виступила одна з міських громадських організацій "зі сприяння зміцненню правопорядку і безпеки".
Події березня 2014 року, коли в місто увійшли російські війська, ініціатори виготовлення знака назвали "севастопольською весною". Як розповів один з майбутніх володарів знака, третю річницю "кримської весни" планують також відзначити урочистими зборами та пом'янути загиблих "у Новоросії" кількох членів організації.
Пам'ятні знаки могли замовити самі собі ті, хто брав "активну участь у чергуванні на блокпостах на в'їзді в місто в період лютого-квітня 2014 року або допомагали організовувати ці блокпости".
Керівники організації планують вручити в урочистій обстановці 55 таких знаків.
Блокпости на дорогах до Севастополя почали створюватися в лютому 2014 року за матеріальної та організаційної підтримки російських військових.
Приводом для їх створення стала поширювана через підконтрольні Кремлю ЗМІ неправдива інформація про прибуття так званих "поїздів дружби" з представниками так званої "бандерівської хунти".
Чергували на блокпостах місцеві жителі і російські військові без розпізнавальних знаків - так звані "зелені чоловічки".