Велика Британія збільшує допомогу Збройним Силам України. Невдовзі, окрім тренувань із виявлення мін та надання першої допомоги в бойових умовах, британські інструктори навчатимуть українських військових боротьбі зі снайперами і бронетехнікою противника.

 

mirrir

За інформацією Mirror, влада Сполученого Королівства пішла на такий крок для України, навіть незважаючи на те, що він може посилити напруженість у відносинах з Росією.

 

 

Ми продовжуємо підтримувати наших українських друзів перед обличчям російської військової агресії. Ця підготовка, оборонна за своєю суттю, допоможе українським військам в боротьбі з викликами, з якими вони зіштовхуються щодня,
- заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон рівно через три роки після збиття Boeing 777 над Східною Україною, підкреслює видання.

 

Крім того, на думку Феллона, розширення тренувальних програм стане чітким сигналом того, що "Великобританія підтримує народ України і сприяє збереженню її суверенітету, незалежності і територіальної цілісності", йдеться у статті.

 

Зауважимо, що до збільшення кількості тренувальних програм від Велткобританії, в рамках місії під кодовою назвою Operation Orbital українських новобранців в основному навчали виявляти міни і саморобні вибухові пристрої та надавати медичну допомогу в польових умовах. Крім того, в рамках програми вивчалося також планування матеріально-логістичного забезпечення.