Президент США Дональд Трамп заявив, що був украй здивований, дізнавшись про обшук в будинку колишнього керівника своєї передвиборної кампанії Пола Манафорта, інформує ABC News . "Я думаю, що це дуже потужний сигнал", - сказав Трамп.

 

 

Він також додав, що не говорив з Манафортом "протягом тривалого часу" і завжди вважав його порядною людиною.

Крім того, Трамп заявив, що не обговорював з новим главою ФБР обшуки у Пола Манафорта. Він також зазначив, що журналістам варто поцікавитися у генпрокурора США Джеффа Сешнса або у керівництва ФБР, наскільки проведення обшуку рано вранці було правомірним.

 

Нагадаємо, агенти ФБР з'явилися у будинку у Пола Манафорта у місті Олександрія без попередження 26 липня, через день після того, як він добровільно дав свідчення Комітету Сенату з питань розвідки. Федеральні агенти з дозволом на обшук прийшли додому до екс-голови штабу Трампа, щоб вилучити документи та інші матеріали у справі про втручання Росії у вибори США. Джерела також повідомили, що під час обшуку були вилучені фінансові записи та податкові документи. Команда прокурора Мюллера розбирається у фінансових записах і документах про нерухомість Манафорта у Нью-Йорку, а також в його втручанні в політику в Україні.