Міхеїл Саакашвілі хотів позиціонуватися як жертва політичних переслідувань аби привернути увагу до власної персони. Втім, екс-губернатор Одещини не очікував, що потрапить на територію України через її західний кордон, тому планів, як діяти далі, у нього поки немає, вважає політтехнолог Андрій Золотарьов.

«Як на мене, головною проблемою Саакашвілі нині є те, що події неділі були для нього, скоріше за все, несподіванкою. Плану, що робитимемо якщо таки перейдемо, найімовірніше, не було. Навпаки, було переконання, що кордон перейти не вдасться. Було декілька заготовок, зокрема, імпровізація з потягом, але вийшло. А що далі? Далі, виявляється - найскладніше, дорожньої карти немає. Якраз зараз у готелі «Леополіс» про це й думають», - сказав він під час прес-конференції у Києві, передає INTV.  

На думку Андрія Золотарьова, ситуація з позбавленням Міхеїла Саакашвілі українського громадянства перевела його до трійки найбільш згадуваних політиків країни, а до цього «він і в 30-ку не входив».

Як мінімум, те що відбувається наближає Україну до дочасних виборів. І не факт, що лише Верховної Ради, підсумував політтехнолог.