Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що звинуватити його в бездіяльності через пожежу та вибухи боєприпасів на арсеналі в Калинівці не вдасться. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

 

"Для тих, хто ще не зрозумів, - звинуватити мене, моїх підлеглих у бездіяльності не вдасться. Призначити крайніх не вийде. Для управління Збройними Силами вибудована чітка вертикаль з Верховним Головнокомандувачем на чолі. Тим часом Збройні Сили України з кожним днем міцнішають та загартовуються. Тільки єдність і стабільність в державі приведе до перемоги над ворогом", - написав він.

 

Муженко зазначив, що Збройні сили України є головним об'єктом атаки ворога, а завдання тих, хто хоче розхитати боєготовність армії, співпадають із завданням ворога. 
"Ворог нагадав, що йде війна. Головним об'єктом його атаки є Збройні сили як основна опора національної безпеки України. Одразу з'явилися ті, які прагнуть розхитати боєготовність та цілісність Збройних сил.

 

toxa

 

Їхнє завдання співпадає з ворожим: а) переконати суспільство в тому, що командування ЗС нездатне адекватно реагувати на загрози; б) посіяти сумнів в спроможності ЗСУ захистити свій народ; в) збити довіру до армії. І на цьому фоні реалізувати свої політичні амбіції", - наголосив Муженко.